Recenze ZyXEL

Přidáno: 23. srpna 2013

Funguje docela dobře.

Přidáno: 20. srpna 2013

• čeština
  • nekupujte, nestále vypadává, nejde se připojit,

nustále vypadává, upgrade firmwaru bez zlepšení funkce, je nutné stále restatovat

Tommynho Tommynho

Přidáno: 25. července 2013

• Nemá žádné pro
  • Zasekává se, je nezbytný neustálý restart.

Možná jsem narazil na špatný kus. Ale podle ostatních recenzí toto je šmejd už od výroby. Měl by se zakázat prodávat! Neustále vypadává. To že má češtinu, pěkné menu atd. je k ničemu když neplní základní funkci. To je asi jako když si koupíte auto, které nechce nastartovat.

Přidáno: 19. července 2013

ok

Přidáno: 12. července 2013

• Splnilo účel nákupu pokrýt signálem zahradu. Ještě přes jednu zeď mám signál v altánu 75% 15m od domu.
  • Tlačítkem na zařízení jsem nebyl schopen toto spárovat se základnou.Nastavení přes kabel však proběhlo bez problémů.Nastavení je sice v ENG jazyce,ale nebyl problém.

Jsem spokojen.

Ověřený zákazník Comfor.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. května 2013

• dobrý dosah,
  • vyřešeny všechny mé problémy se signálem
  • možnost libovolně přemísťovat
  • nechá se vypnout
  • zatím nic

Přidáno: 11. května 2013

Zakoupeno v Electro World

• Jednoduché zapojení, funguje bez problémů (mám ho 2 týdny).

Přidáno: 29. března 2013

• rychly
  • minimalni spotreba
  • porty s prioritou

Vyborny pomer ceny/vykon

Přidáno: 19. března 2013

• dobra cena
  • vypadává síť.
  • žádný manuál na nastavení wifi.
  • Nelze se připojit na wifi

i když je pěkná cena vůbec nedoporučuji

Přidáno: 16. března 2013

• výpadky spojení, absolutně nespolehlivý

Nespolehlivý krám. V žádném případě nekupovat

Přidáno: 13. března 2013

jsem spokojený

Ověřený zákazník Comfor.cz Roman Mezírek

Přidáno: 2. března 2013

• 1000 na vsech portech
  • perfektni web mng

Super zarizeni za dobre penize. Kvalita sw a hw na vysoke urovni!

Ověřený zákazník Itlevne.cz Ověřený zákazník

• 1GB rychlost
  • Zatím nic

Prostě funguje

Přidáno: 13. února 2013

• Malej, designově povedenej...
  • Nefungovalo vypínání wi-fi. Pouze se ztratila síť a přibyla jiná s neznámým názvem... router jsem reklamoval a vrátil. Pak mi z centra přišlo, že nový fw řeší tuto chybu...ale to už jsem nezkoušel...

Nevím, vrátil jsem kvůli chybě vypínaní wi-fi

Přidáno: 3. února 2013

• nízka cena
  • pekný dizajn
  • podpora normy N 300 Mbit
  • menu v češtine
  • nizka spotreba
  • wifi padá v tom pripade ak je pripojených naraz viac wifi zariadení (ak je pripojené len jedno či dve tak je všetko v poriadku.
  • dosah wifi je nižší a to hlavne preto že router má spotrebu len 5 wattov (odber 5 V a 1 A). Prosto daňou za nízku spotrebu je slabší signál wifi. 2 či 3 izbový byt ešte pokryje celý ale väčší rodinný dom už nie.

Lacný a pritom úsporný router Nkovej normy 300 Mbit. Všetky zariadenia pripojené cez LAN fungujú 100 % a bez výpadkov. Wifi má občas výpadky ak je naraz pripojených veľa wifi zariadení. Router nie je vhodné reštartovať vypnutím z elektriny ale cez ovládacie menu dať príkaz na reštart (ak nejde wifi treba z PC ktoré je pripojené káblom - káblové pripojenie u tohto routra ide prakticky vždy absolútne spoľahlivo). Wifi router odporúčam každému kto nebude pripájať viac ako 2 wifi zariadenia naraz a nepotrebuje nejaký nadpriemerný dosah wifi signálu. Nízka spotreba a nízka cena sú hlavnou prednosťou tohto routra.

Ověřený zákazník CZpočítač.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. prosince 2012

Zakoupeno v CZpočítač.cz

• Dobrá cena.
  • Mám již s výrobky Zyxel dobré zkušenosti (router)

Již jsem uvedl v část pro.
Velmi dobré.
V případě tohoto výrobku - switche velmi snadno.
Ano.
Spolehlivý vrobek, dobré reference na značku.
Není třeba si dávat pozor na nic.

Přidáno: 9. prosince 2012

• Podpora češtiny
  • Nespolehlivost
  • Složitá instalace pro né tak zdatného uživatele
  • Špatný dosah signálu

Před tímto routerem jsem měl tp-link za cca 400kč,který vydržel více jak 3 roky.Tp-link měl suprový dosah ikdyž měl jen jednu anténu a taky spolehlivost na prvním místě.
Zyxel má problém s dosahem přes 1 zed tak 3 metry od routeru mam jen 1 čárku ze 4 docela smutný no na to že má 2 antény,ikdyž to by mi tak nevadilo.Ale nejhorší je to že věčně padá připojení odezva nulová
na to abych se dostal na nějakou stránku musím 3-7 obnovovat stránku.
Nevím jestli to je špatný kus,výrobní vada nebo tak něco ale rozhodně nedoporučuju.Teda pokud nejste nějaký nadčenec který má náladu na to restartovat router tak každou hodinu nebo obnovovat stránky do doby uplnýho nasrání :D

Přidáno: 3. prosince 2012

• dvě antény
  • administrace v češtině
  • spousta funkcí v administraci, kterým laik nerozumí (manuál nikde)
  • nespolehlivý

Na zyxel jsem našel mnoho recenzí vesměs kladných, proto jsem se rozhodl zakoupit tento router (prodejcem doporučený) a s odstupem měsíce lituji. Možná jsem narazil jen na vadný kus (který mi však nikdo nevyreklamuje), proto jsem se rozhodl napsat poznatky o tomto routeru.

První co mě potěšilo byla administrace v češtině. Laik díky tomu nastaví základní funkce bezproblémově. Co je však horší, u funkcí, které nepatří mezi známější není žádný popis co do toho políčka můžete napsat a co to vlastně udělá (například TP-LINK to tak má).

Potěšila také úvodní obrazovka na které je přehled MAC adres (různý čísílka, statusty, a tak dále), aktuální nastavení, vytíženost, pro přehled dobré.

Pak už nastalo jen trápení. Skoro po každé změně se restartuje, pokud si nenastavíte fixní IP pro vaše zařízení - užijete si 5 min čekání na možnost přihlášení do administrace. Občas se také stane, že stránky administrace se otvírají v nových oknech - celkem to obtěžuje. Ale pořád to jsou věci, které se dají přežít.

S dosahem jsem byl spokojen, signál byl po celém bytě "plný". Problém nastal přibližně za 3 hodiny po zapojení. Nebylo možné se připojit k internetu přes WiFi -> nutné vypnout/zapnout router - pak opět funguje. Problém přetrvával dál - a tak bylo nutné router každé 3-4 hodiny vypnout/zapnout. Na internetu jsem našel informaci, že tento problém způsobuje WPA2 - nastavil jsem tedy WPA - a už běháme restartovat cca po 10-12 hodinách.

Router dle mého neplní svou funkci a je nespolehlivý. Byla chyba jej koupit - naštěstí chybami se člověk učí.

Ověřený zákazník CZpočítač.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. října 2012

Zakoupeno v CZpočítač.cz

• Za příznivou cenu velmi dobrý router. Má dvě 5dB antény, a velké možnosti nastavení. Ovládání přes web management je v češtině.
  • Větší rozměry než např NBG-417N.

Výborný router za skvělou cenu. Super signál a podrobné možnosti nastavení. Doporučuji.

Zobrazuji 241 - 260 ze 283 recenzí 1...11 12 [ 13 ] 14 15